112,406,795 +261,311

Liczba przypadków

2,495,483 +8,605

Przypadki śmiertelne

63,489,672 +104,477

Liczba wyleczonych

56.48%

Wyleczeni w %

Reklama
Kraj Przypadki Nowe przypadki Przypadki śmiertelne Nowe przypadki śmiertelne Przypadki wyleczone Nowe przypadki wyleczone
Afghanistan55664024360490860
Albania103327017150663090
Algeria112461029700775370
Andorra1077501100103190
Angola2064005010192210
Antigua and Barbuda64601402330
Argentina2085411051650018825680
Armenia1709450317501625170
Australia2894789090228975
Austria4503760847004243480
Azerbaijan2336440320602281570
Bahamas84960179072740
Bahrain119858043701123230
Bangladesh5445440837904937980
Barbados2907032020920
Belarus2817070193902717330
Belgium7608093113219883200
Belize1227103150118160
Benin5434070042480
Bhutan8670108620
Bolivia24571901154701898320
Bosnia and Herzegovina1297530505101143610
Botswana2772103000227730
Brazil10324463665882499571428921433724434
Brunei Darussalam1850301780
Bulgaria24212401002602020050
Burkina Faso1188701420113200
Burundi20690307730
Cambodia6970004770
Cameroon3374905230313620
Canada728289251519943368084493021
Cape Verde1516101450146380
Central African Republic5004063049200
Chad39040136033980
Chile807872255520173227673323428
China100832254834195456129
Colombia223754239535926014221340544563
Comoros35390144031900
Congo (Brazzaville)88200128070190
Congo (Kinshasa)2514407000161350
Costa Rica2034960279301740960
Croatia2410480547702328920
Cuba4689603080419030
Cyprus337100231020570
Czech Republic1184352019682010374300
Côte d'Ivoire3229501880312240
Denmark2097670234602014010
Djibouti6052063058860
Dominica1410001260
Dominican Republic2368830306601874220
Ecuador27877901563402388170
Egypt18005101049501390720
El Salvador59235018230543240
Equatorial Guinea5852091055590
Eritrea278907021730
Estonia6047505570471390
Ethiopia1552340231601334380
Fiji57020540
Finland5512207370400000
France372106108547302602300
Gabon142340800128460
Gambia46400147040890
Georgia2694380346302632570
Germany2416037107746917038522310739101
Ghana8124505840740470
Greece184686063710937640
Grenada1480101470
Guatemala1727640632701598550
Guinea156800880147980
Guinea-Bissau3171048025780
Guyana84570192078340
Haiti123520247095700
Holy See (Vatican City State)27000150
Honduras167494040760649880
Hungary41012901455203134500
Iceland6049029060040
India11046914167381567051381073850111799
Indonesia1306141035254011127250
Iran, Islamic Republic of1598875059736013652530
Iraq68028801332406254470
Ireland216840042370233640
Israel7637560566007176950
Italy28485641640296666318236246514599
Jamaica2201904060131070
Japan4277329047664694032251572
Jordan3764410461103410210
Kazakhstan2594780315902357960
Kenya104780018390863780
Korea (South)88516015810794870
Kuwait1870050106201750480
Kyrgyzstan86025014600829380
Lao PDR45000420
Latvia83445015870724620
Lebanon3628500450802777410
Lesotho104670291034180
Liberia2002085018830
Libya1312620215101179910
Liechtenstein2553054024840
Lithuania1954810320001812300
Luxembourg5467806320510640
Macedonia, Republic of100632030980903110
Madagascar1983102970192960
Malawi31295010290175700
Malaysia2917740108802600090
Maldives191620600166460
Mali83320348063460
Malta2153203080187200
Marshall Islands400040
Mauritania1715804390164970
Mauritius61001005710
Mexico20609088642182815100616146146745
Micronesia, Federated States of100010
Moldova1801500384601638960
Monaco1916023016830
Mongolia280102020970
Montenegro7361209760642400
Morocco4821280859204668150
Mozambique5692006080378700
Myanmar1418160319701314050
Namibia3797604130357500
Nepal2737600268402701390
Netherlands10689604362154066300
New Zealand2368026022770
Nicaragua64450173042250
Niger47400172042500
Nigeria1538420188501308180
Norway6948906200179980
Oman1403000155801313850
Pakistan575941136112772645398881681
Palestinian Territory1777680199901637950
Panama3387010578903232830
Papua New Guinea113901108460
Paraguay1549040311901296310
Peru129349767404548722411965157520
Philippines56642001212905233210
Poland1661109042808013919810
Portugal80058601613607090540
Qatar161803025701517870
Republic of Kosovo67569015820589210
Romania78804802008607310490
Russian Federation41537351160983044378370993812151
Rwanda1844302540172640
Saint Kitts and Nevis41000390
Saint Lucia3149034028790
Saint Vincent and Grenadines15190608480
Samoa300020
San Marino3585073031950
Sao Tome and Principe1672027012880
Saudi Arabia3760210647503670150
Senegal3345308400278930
Serbia44631304383000
Seychelles2562011020480
Sierra Leone3880079026120
Singapore598900290597610
Slovakia2983370677502553000
Slovenia1870050380201719050
Solomon Islands18000140
Somalia65490218037830
South Africa1507448049523014226220
South Sudan7224087040140
Spain31706449212684683891503760
Sri Lanka8146704570765140
Sudan30236018760228230
Suriname88920170083710
Swaziland1689706490138010
Sweden6474705371127938000
Switzerland5526980994203176000
Syrian Arab Republic (Syria)1534301008094680
Taiwan, Republic of China9460908990
Tajikistan133080900132180
Tanzania, United Republic of50902101830
Thailand256920830245420
Timor-Leste109000880
Togo6548082054470
Trinidad and Tobago76900139074310
Tunisia2304430786901922820
Turkey2665194028285025402930
Uganda4026103340146160
Ukraine136486159902684715711970463712
United Arab Emirates3786370116403703810
United Kingdom415670799471219794431147417
United States of America2833609774502505890323000
Uruguay5487405910480350
Uzbekistan7974906220782520
Vanuatu100010
Venezuela (Bolivarian Republic)1374450133101294870
Viet Nam2412035018040
Yemen22210624014330
Zambia76484010510698030
Zimbabwe35960014560324100
Reklama